MUZIKĀLAIS VAKARS ar PIENVEDĒJA PIEDZĪVOJUMIEM

int(1637366400)

20 / 11.2021

aukustiskais koncerts
18:00
€20.00 (cenā iekļauts – muzikālais vakars, 1 vīna glāze, uzkodas)

Grupa “Pienvedēja Piedzīvojumi” dodas Jāņa Žildes grāmatas “Trīs no Sabiles” atvēršanas koncertos. Tieši pirms gada izdevniecība “Dienas grāmata” laida klajā mūzikas žurnālista un mūziķa Jāņa Žildes sarakstīto grāmatu – autorizēto biogrāfiju “Pienvedēja Piedzīvojumi. Trīs no Sabiles”. Grāmata nav tikai vēstījums par viņiem, tas ir stāsts par deviņdesmito gadu jauniešiem, par izlaušanos, principiem un nostāju, dzīves un mūzikas kvalitāti – un
beigu beigās – īstu draudzību. Nelielajā koncertturnejā, kas bija paredzēta šī gada rudenī, grupa plānoja doties uz Latvijas lielākajām pilsētām. Tieši pirms gada Covid pandēmijas dēļ šie koncerti tika atlikti, tāpat kā vairums šogad izsludināto koncertu. “Ļoti žēl, ka pandēmija izjauc mūsu grāmatas atvēršanas svētkus jau otro reizi. Covid pandēmijas dēļ ļoti daudzas koncertvietas nav atguvušās vēl šodien, un sakarā ar jauno ārkārtējo situāciju valstī daļa, visticamāk, tiks slēgtas. Bet, lai arī cik grūti laiki šobrīd mūziķiem Latvijā, divus koncertus oktobrī tomēr nospēlēsim,” tā grupas solists
un basģitārists Māris Žigats. Koncertu norises vietās būs iespējams iegādāties grāmatu ar grupas dalībnieku autogrāfiem.

REZERVĒJIET GALDIŅU
29125228
vietu skaits būs ierobežots!

* Saskaņā ar valstī spēkā esošajiem epidemioloģiskajiem nosacījumiem, muzikālais vakars 15.oktobrī ir plānots apmeklētājiem ar derīgiem Covid-19 sertifikātiem, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu.

Pie restorāna ieejas obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai ID) un derīgs digitālais Covid-19 sertifikāts.

** pasākumā var tik fotografēts un filmēts

Rezervēt galdiņu

Mūsu durvis ir atvērtas neplānotām pusdienām, vakariņām un svētkiem, bet, ja vēlaties iepriekš ieplānot Bangert’s apmeklējumu un parūpēties par to, lai Jums un Jūsu viesiem tiktu nodrošināts vislabākais serviss, iesakām veikt rezervāciju.

VEIKSMĪGA REZERVĀCIJA
inside of the Bangers restaurant