Par mums

*Restorāna telpās un uz terasēm ir aizliegts smēķēt!

Aigars Sīlis

Šefpavārs

Šefpavārs AIGARS SĪLIS – dzimis kuldīdznieks, pieredzi un praksi uzkrājis Rīgas restorānos, kā arī pašmāju un pasaules līmeņa konkursos – tagad  atgriezies dzimtajā pilsētā, lai piedāvātu klasiskus un oriģinālus  ēdienus; viņš spēj uzburt uz šķīvja īpašu garšu buķeti un vizuālu pārsteigumu,  apvienojot Latvijas produktus ar Eiropas  virtuves noslēpumiem.

Atbildīgs, ambiciozs un perspektīvs.

Linda Sarja

Restorāna vadītāja

Restorāna vadītāja LINDA SARJA – dzimusi rīdziniece, bet pārcēlusies uz dzīvi Kuldīgā. Restorānā sākusi strādāt kā viesmīle. Kāpjot pa karjeras kāpnēm uz augšu kļuvusi par galveno viesmīli.  Un gadu gaitā iegūtās pieredzes un apņēmības rezultātā kļuva par restorāna vadītāju.

Mērķtiecīga, akurāta, atbildīga.

Līga Freiberga

Galvenā viesmīle

Galvenā viesmīle LĪGA FREIBERGA – dzimusi ventspilniece, bet pārcēlusies uz dzīvi Kuldīgā. Restorānā sākusi strādāt kā viesmīle. Uzlabojot savas iemaņas un krājot pieredzi apkalpošanas sfērā nokļuva galvenās viesmīles amatā.

Atbildīga, harizmātiska, tieša.

Restorāna Bangert's ēka

Vēsture

Bangerta ēka celta 1828.gadā, to projektējis Kurzemes guberņas arhitekts F.A.Šulcs kā Valsts kases Apriņķa nodaļu. Pirmsākumos tai bija tikai divi logi un ieejas durvis, četrslīpju jumts un grezns koka paneļu apšuvums Tai piekļāvās pils laukums, no kura atsevišķs zemesgabals tika nodalīts Valsts kases ēkai. 19. gadsimtā Valsts kase pildīja mūsdienu Finanšu ministrijas pienākumus un pārzināja visu valsts saimniecību.

19. gadsimta otrajā pusē ēka tika ievērojami paplašināta. 1920.gadā ēkā  atradās Latvijas Bankas Kuldīgas nodaļa. Pēc Otrā pasaules kara tajā iekārtoja divus dzīvokļus. Bet  padomju laikos šeit bija seši dzīvokļi.

No 2014.gada ēkā ir restorāns Bangert’s. Savā garajā mūžā ēka Pils ielā 1 piedzīvojusi vizuālas pārmaiņas, taču nav zaudējusi sākotnējo cēlumu, vēsturisko veidolu un pamatīgumu, ir saglabāts dakstiņu jumts un senās koka sijas.

Mūsu sasniegumi