MUZIKĀLAIS VAKARS ar Juri KAUKULI

int(1707436800)

09 / 02.2024

MUZIKĀLAIS VAKARS restorānā Bangert’s ar Juri KAUKULI
9.FEBRUĀRĪ
plkst.20:00
€30.00 (cenā iekļauts – muzikālais vakars, 1 vīna glāze, uzkodas)

Juris Kaukulis un Rokkoncerts solo
Juris Kaukulis paralēli darbībai grupā “Dzelzs Vilks” pievērsies arī solo daiļradei un izveidojis solo programmu “Rokkoncerts solo”.

 Juris Kaukulis ir latviešu mūziķis, plašāk pazīstams kā grupu “Dzelzs Vilks” un “Jauno Jāņu Orķestris” līderis, mūzikas un tekstu autors, teātra izrāžu, kino un animācijas filmu mūzikas komponists. Jura Kaukuļa balss tembrs, harizmātiskā uzstāšanās maniere un nebeidzamā enerģija ārpus standartiem nav sajaucama ne ar vienu citu. Jura Kaukuļa solo koncertā ar pilnu jaudu skanēs dziesmas un melodijas dažādām ģitārām, elektronikai un vienai balsij, tostarp kompozīcijas, radītas solo skanējumam, kā arī dziesmas no dažādiem “Dzelzs vilka” daiļrades posmiem, teātra izrādēm to pirmatnējā skanējumā kādas tās pirmoreiz dzimst vienatnē, kad pie rokas ir tikai ģitāra un balss, kā arī jaunas dziesmas.

REZERVĒJIET GALDIŅU
29125228
* pasākuma laikā var tikt fotogrāfēts un filmēts

Rezervēt galdiņu

Mūsu durvis ir atvērtas neplānotām pusdienām, vakariņām un svētkiem, bet, ja vēlaties iepriekš ieplānot Bangert’s apmeklējumu un parūpēties par to, lai Jums un Jūsu viesiem tiktu nodrošināts vislabākais serviss, iesakām veikt rezervāciju.

VEIKSMĪGA REZERVĀCIJA
inside of the Bangers restaurant