MUZIKĀLAIS VAKARS ar Ievu AKURATERI un Aivaru HERMANI

int(1708646400)

23 / 02.2024

MUZIKĀLAIS VAKARS restorānā Bangert’s ar Ievu AKURATERI un Aivaru HERMANI
23.FEBRUĀRĪ
plkst.20:00
€30.00 (cenā iekļauts – muzikālais vakars, 1 vīna glāze, uzkodas)

Latvijā labi pazīstamo un iemīļoto mūziķu – dziedātājas Ievas Akurateres un ģitārista un komponista Aivara Hermaņa sadarbība aizsākās pirms 30 gadiem. Radošo saskaņu un vienotu muzikālo izjūtu viņi atklāja, strādājot pie dziesmu cikla Klusums starp mums (1990) ar Igo dzeju. Sekoja dzejnieka Linarda Tauna vārsmu iedvesmots cikls Plīvošana ar pilsētu (1997), bet CD (2018) Vēlēšanās dziesmu vārdu autore lielākoties ir pati Akuratere.
Tandēma Akuratere – Hermanis koncerts noteikti sniegs baudījumu līdzšinējiem cienītājiem un visiem, kas mūzikā meklē dabiskumu, sirsnību, reizē vienkāršību un izsmalcinātību. Vairums no pēdējā CD dziesmām skanēs arī koncertā. Koncerta otrajā daļā būs dzirdamas arī Akurateres repertuāra populārākās dziesmas – Ceļojums, Manai tautai, Lūgšana, Zaļā dziesma, kā arī jaunākās dziesmas no topošā CD, kas tiks izdots nākošā gada pavasarī.

REZERVĒJIET GALDIŅU
29125228
* pasākuma laikā var tikt fotogrāfēts un filmēts

Rezervēt galdiņu

Mūsu durvis ir atvērtas neplānotām pusdienām, vakariņām un svētkiem, bet, ja vēlaties iepriekš ieplānot Bangert’s apmeklējumu un parūpēties par to, lai Jums un Jūsu viesiem tiktu nodrošināts vislabākais serviss, iesakām veikt rezervāciju.

VEIKSMĪGA REZERVĀCIJA
inside of the Bangers restaurant