Kuldīga PIANO – Raimonds Petrauskis

int(1662768000)

10 / 09.2022

Sadarbībā ar restorānu “Bangerts” notiks Raimonda Petrauska solo koncerts “Dziesmas bez vārdiem”. Koncertā viņš izpildīs tautā zināmas melodijas no latviešu un ārzemju zināmākajiem skaņu celiņiem mūsdienīgās aranžijās.

Biļetes cenā €45.00 iekļautas trīs kārtu vakariņas. Galdiņu rezervācija uz šo koncertu pieejama restorānā “Bangerts”.

Raimonds Petrauskis ir pianists, Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas pedagogs un Džeza un populārās mūzikas nodaļas vadītājs. Bakalaura un maģistra grādu ieguvis JVLMA prof. Jura Kalnciema klasē. Zināšanas papildinājis Hamburgas Mūzikas un teātra akadēmijā pie prof. Volkera Banfīlda, kā arī Gildholas Mūzikas un drāmas skolā Londonā pie prof. Ronana Ohoras un džeza klavieru prof. Saimona Pērsela. Vairāku starptautisku konkursu laureāts, tostarp 1. vieta Nikolaja Rubinšteina konkursā Parīzē, 3. vieta Valtidones pianistu konkursā Milānā, 3. vieta Jāzepa Vītola pianistu konkursā. Uzstājies ar vadošajiem Latvijas orķestriem, duetā ar brāli, saksofonistu Oskaru Petrauski koncertējis vairākās Eiropas valstīs.

Rezervēt galdiņu

Mūsu durvis ir atvērtas neplānotām pusdienām, vakariņām un svētkiem, bet, ja vēlaties iepriekš ieplānot Bangert’s apmeklējumu un parūpēties par to, lai Jums un Jūsu viesiem tiktu nodrošināts vislabākais serviss, iesakām veikt rezervāciju.

VEIKSMĪGA REZERVĀCIJA
inside of the Bangers restaurant